ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 96

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

  برچسب ها

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 96

  پذیرش رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی در گروه های مختلف آموزشی و رشته های مختلفی می باشد و در واقع لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی بسیار متنوع میباشد و میتوان گفت تقریبا تمامی رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت بدون کنکور پذیرش می شود و داوطلبان میتوانند بر اساس سوابق تحصیلی خود از میان رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور اقدام به انتخاب رشته دانشگاه پیام نور نمایند.

  رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در گروه های آموزشی علوم انسانی، گروه تجربی، گروه ریاضی فیزیک و گروه هنر می باشد و داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور میتوانند رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند.

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای هر دو نیمسال به محض اعلام شدن در این صفحه برای دانلود قرار خواهد داده شد تا داوطلبان بتوانند به راحتی دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور را دانلود کنند و از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مطلع بشوند.

  لینک های مفید

  کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

  دکتری دانشگاه پیام نور

  فراگیر دانشگاه پیام نور

  کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

  منبع: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 96

  نویسنده : سامانه ندای مشاور بازدید : 11 تاريخ : ساعت:
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها