زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

  جستجوگر

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

   آرشیو مطالب

   برچسب ها

   زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

   زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور هر ساله کمی متغییر می باشد ولی در حالت کلی معمولا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر ماه، اوایل مرداد شروع می گردد و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور برای ورودی بهمن ماه معمولا نیمه اول آذر ماه ثبت نام می کند. برای اطلاع دقیق زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور هر سال می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

   زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون پیام نور مهر 96

   ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مهر 96 از اول تیر ماه شروع می شود.

   ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیام نور مهر 96 در رشته های مختلفی صورت می گیرد.

   لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

   پذیرش رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی در گروه های مختلف آموزشی و رشته های مختلفی می باشد و در واقع لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی بسیار متنوع میباشد و میتوان گفت تقریبا تمامی رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت بدون کنکور پذیرش می شود و داوطلبان میتوانند بر اساس سوابق تحصیلی خود از میان رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور اقدام به انتخاب رشته دانشگاه پیام نور نمایند.

   رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در گروه های آموزشی علوم انسانی، گروه تجربی، گروه ریاضی فیزیک و گروه هنر می باشد و داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور میتوانند رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند.

   لینک های مفید

   کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

   دکتری دانشگاه پیام نور

   فراگیر دانشگاه پیام نور

   کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

   منبع: ثبت نام دانشگاه پیام نور

   نویسنده : سامانه ندای مشاور بازدید : 12 تاريخ : ساعت:

   خبرنامه

   عضویت

   نام کاربري :
   رمز عبور :

   اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123